לקוחות ממליצים

מרינה יקרה,
רציתי לומר תודה בשם כל הקבוצה שלנו שהתארחה אצלכם בסופ"ש האחרון.
הצוות המהמם שלכם מדהים, אנשים מקסימים, תודה ענקית באופן אישי לתאופיק שדאג תמיד לראות שאנחנו בסדר, תודה לערן שעשה עבודתו נאמנה ודאג תמיד לבוא עד אלינו ולהעביר את המסר לפעילויות וכו'
הצוות במסעדה היו מקסימים האוכל היה טעים! הפעילויות היו כיפיים והילדים היו בטרוף!!
ואת מרינה מקסימה בלעדיך זה לא היה קורה, כ"כ נעימה ואנושית עזרת לנו לסגור למרות כל השיגעונות שלנו בצורה הכי רגועה וענווה.
אז שוב תודה ובטוחה אני שנחזור בקרוב.שבוע מקסים ודש חמה לכולם

מהקבוצה של קרן רגב  מתאריך: 21.6.2015


תודה ענקית על הכל כולל הכל, על הסבלנות, החיוך, העזרה, התמיכה, היה טיול נהדר!!! קיבלנו מחמאות מכל עובד ועובדת, אנחנו בהחלט מודים לך וגם נעביר הלאה בארגון את שביעות הרצון שלנו מחווית הרוכבים ובפרט ממך ומאילן, ממני אורן מאיר ואלה

בנק הפועלים , מתאריך 9.6.2015


אשמח שתפרסמו את המשוב שלי באתר.
נתחיל בזה ששהינו בנחל ציפורי בביקורנו הראשון לפני כחודשיים הגענו ביום שישי ל-2 לילות.קיבלה את פנינו מוריה המקסימה. כ"כ שירותית אדיבה חייכנית.
בערב הבנו כי ע"פ תחזית מזג האויר בבוקר  של שבת יהיה מזג אויר גשום.שוחחתי עם מרינה מנהלת מחלקת הזמנות בליל שישי בלי לשאול למה ואיך פשוט הסכימה שנפנה בבוקר של שבת ונקבע מועד אחר להגעה. דחינו את הגעתנו כ 3 פעמים ומרינה עם כ"כ הרבה סבלנות ושירות העבירה שוב ושוב את תאריך ההגעה כי היינו קבוצה של 10 משפחות. לבסוף  הגענו ביום שישי ה5.6.2015 לבית אורן לשהייה של לילה. קיבל את פנינו ערן המקסים שליווה אותנו במשך 24 שעות ונענה לכל בקשה שלנו.
תודה לטאופיק מנהל הטומקאר שעשה לנו טיול כיפי ומאתגר.
תודה לכל הצוות שהיה במקום,הארוחות והאוכל כיד המלך,המקום מדהים,'קיבלנו כ"כ הרבה פעילויות לילדים ולהורים  שפשוט אין לנו איך  להודות לכם .
אז במילה אחת תודה ,על הכל ,נהנינו מאוד מאוד מאוד,רעיון נפלא ,בהחלט נחזור שוב ונמליץ לחברינו.

כרמית, מתאריך 7.6.2015


"רצינו לומר תודה ענקים על המקום, השירות ועל כל הכיף שחווינו. היה מדהים! תודה תודה תודה".

ר.ש, חגגו בר מצווה בשישי שבת בבית אורן"תודה על הכל. היה מושלם. תודה על הזמינות והמענה המהיר, ולאילן על הליווי לאורך כל הדרך והתוספות הקטנות שעשו לכולם הרגשה טובה".

א' מנהל המחלקה, בנק הפועלים"המקום מדליק והשירות (חייבת להדגיש) חם, אדיב ומעולה כרגיל. יש מגוון פעילויות והילדים מתרוצצים ונהנים. תודה תודה על הכל מכולנו, היה ממש כיף".

ל.פ, התארחה במאי 2015.

 


"היה ממש כיף, כולם נהנו מאוד ובעיקר הילדים. נחזור שוב. תודה על הכל"

גיא מחלב, התארחו בסוכות 2014